Džogčens Bon tradīcijā – Trehčo prakse (Heart Drops Of Dharmakaya)

Heart drops of DharmakayaVisi redzējumi parādas prātā, prāts tukšumā, tukšums skaidrajā gaismā, skaidrā gaisma – vienotībā un vienotība – svētlaimē. Tad, kad tu saproti, kad viss redzamais paradās prātā, izzūd tā sajūta ka viss redzamais ir reāls vai (pašuzturošs). Tad ka tu uzrādi prātu tukšumam izzūd nezināšanu domas, kuras cenšas ieķerties īstenībā. Tad kad tu apzinies tukšuma skaidro gaismu tas novērš neizpratni par tavu patieso dabu. Tad kad tu apzinies vienotības visaptverošo svētlaimi, tu sasniedz apsolūtās klātbūtnes un tukšuma tīro dabu ārpus dzimšanas, pārtraukšanās (pārejamības), vai atrašanās kādā vietā.

Ja jūs tiecaties satvert tukšumu, – tas ir nepareizi, ja jūs tiecaties satvert absolūto klātbūtni- tas ir nepareizi, un pat tad ja jūs tiecaties satvert vienotību, tas arī ir nepareizi. īstenā vieduma daba ir vienotība, jo vienotība ir realitātes stāvoklis, bet ne izzināšanas objekts.

Pats redzējums nav prāts, bet prāts nav ne forma ne redzējums. Ja tu gribi saprast kas ir prāts, tev ir jāsaprot, ka visi redzējumi uzpeld (parādās) kā karmiskās pēdas (kārmiskais redzējums). Par cik prāts sevī uzglabā visdažādākos karmiskos redzējumus (nospiedumus), viņi atkal var būt “atmodināti”, un tādejādi caur iepriekšējo darbību nospiedumiem veidojās redzējumi.

Kaut arī redzējumi var būt uztverti, tiem nav patstāvīgas neatkarīgas eksistences. Tas nozīmē, tad kad mēs esam nomodā – kaut kas it kā notiek, pasaulē notiek reālas patstāvīgas izmaiņas, bet tie ir tikai karmiskie nospiedumi; absolūtajā izpratnē, (nozīmē) – nekad nekas nav noticis. Visi redzējumi ir līdzīgi sapņošanai. Sapnī redzamais ir prāta redzējums, kaut arī tas kas to sapņo – tam tā liekās realitāte. Tas pats notiek dienas laikā – viss redzamais parādās no karmiskiem redzējumiem (nospedumiem, matricām) un parādās prātā. Nekas neeksistē ārpus prāta. Atšķirības starp sapņošanu un dienas dzīvi ir tikai “laikā” un tas ir viss.

Grāmata pieejama:

http://www.amazon.com/Heart-Drops-Of-Dharmakaya-Tradition/dp/1559391723

http://www.setbook.net/books/396053.html?utm_source=topadvert_klex.ru&utm_medium=topadvert_cpc&utm_campaign=topadvert_LV

http://www.koob.ru/shardza/dharmakaya

Komentāri

Jūsu e-pasts netiks publicēts.
Obligāti aizpildāmie lauki*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.