Skolotāja Šenraba Togme lekcija

Pirms 18 000 gadiem tagadējās Rietumu Tibetas teritorijā atradās Šang-Šung valsts. Tās garīgi filozofiskā sistēma saucās Jung-Drung Bon, un šīs augstākās zināšanas tika ienestas no sakrālās paralēlās pasaules Šambalas jeb Olmo-Lungringas.

Jung-Drung nozīmē ugunskrusta svastika, kas ir arī mūsu Latvijas sakrālā zīme. Tibetā tā simbolizē mūžīgā, neuzvaramā svētlaimes tukšuma un laicīgās izpausmes neapturamu un nepārvaramu vienotību.

Daudzi vēsturiskie pasaules valdnieki un specdienesti bija tiekušies iegūt Šambalas noslēpumus, lai pārvaldītu pasauli. Tomēr tas nevienam neizdevās, jo šo viedumu var realizēt tikai, izkopjot sevī augstākos morāli ētiskos principus. Rietumu pasaulei šīs zināšanas savā autentiskajā kvalitātē kļuva pieejamas tikai pirms 30 gadiem. Tās ir augstākās universālās zināšanas, kas ietver izpratni par sava prāta un lietu dabas mijiedarbību un galējo atbrīvošanos no maldīgām ilūzijām, par katras cilvēciskas būtnes absolūto potencialitātes realizāciju – pilnīgu apskaidrību.

2017.gada 27. jūnijā mums ir iespēja noklausīties ievada lekciju par Jung-Drung Bon vēsturi, nozīmi un pamata atziņām. Lekciju lasīs vadošā Jung-Drung Bon Menri klostera viens no galvenajiem Lamām Gešē Ponlops Ceņjid Rinpoče Šenrabs Togme.

unnamed

Lekcija tibetiešu valodā ar tulkojumu krievu valodā.

Ieejas biļetes cena 20 eiro. Visi par biļetēm un ziedojumos iegūtie līdzekļi tiks pārskaitīti Menri klosterim, kur zināšanas apgūst vairāk nekā 300 mūku un mūķeņu, tai skaitā bērni, sākot no 5 gadu vecuma.

Lekcijai pieteikties varat šeit:

http://www.reanimare.lv/skolotaja-lekcija/